Ve spodní, severní části Krejcárku, neustále bojujeme s nepořádkem, odpadky a černými skládkami.
Dokonce se tam objevil „tábor“, ve kterém přebývají lidé bez domova.
Jednáme s Úřadem MČ Praha 3 o odstranění černých skládek.
Bezdomovci Krejcárek 7.10.2016
Bezdomovci Krejcárek 2.3.2017
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.Souhlasím